Vokalinis ansamblis „PRESTO“


Jonavos savivaldybės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Presto“
Kolektyvas įkurtas 2006-09-23
Vadovė: Solveiga Maslauskaitė, tel. 8 604 40490
Repeticijos: antradieniais-ketvirtadieniais 17.30-19.30, 213 kab.
Istorija: Nuo pat susikūrimo, kolektyvas aktyviai įsiliejo į rajoninę ir respublikinę koncertinę veiklą. Nuolat dalyvauja vasaros sezono atidarymo ir rudens šventėse, seniūnijų kultūros centrų renginiuose, įstaigų šventėse, Kalėdiniuose koncertuose šv. Jokūbo bažnyčioje ir t.t. Kolektyvas aktyviai dalyvauja respublikiniuose bei tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose: „Skinsiu raudoną rožę“, „Daina mana-širdies gaida“, „Žeme mano“, „Iš širdies į širdį“ „Šventosios gaida“ ir t.t. Klausytojus džiugino Latvijoje bei Lenkijos Punsko lietuvių bendruomenėje. Už aktyvų koncertinį startą, Jonavos kultūros darbuotojų tradicinėje šventėje „Kultūrnešys“, 2007 metais, kolektyvas buvo apdovanotas „Metų debiuto“ nominacija.
Pasiekimai:
2010 m. respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“- II laipsnio diplomas;
2015 m. vokalinių ansamblių konkursas Linkuvoje „Kur aukštas klevas“ – II vieta;
2016 m. respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“-I laipsnio diplomas ir suteikta I-ma kolektyvo meninė kategorija.
2018 m. dalyvavo pirmoje vokalinių ansamblių Dainų šventėje „Dėl žalio ąžuolyno“ Vilniaus filharmonijos salėje.
2019-04 Respublikiniame vokalinių ansamblių lietuvių liaudies dainos „Supinsiu dainužę“ konkurse- „Gražiausiai supintos dainužės“ nominacija.
2019-10 I-me respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių a capella dainų konkurse „Dainuoju širdimi sau ir tau“ Sintautuose – II laipsnio diplomas.
2019-10 Tarptautiniame mėgėjų vokalinių ansamblių konkurse „Dainų sodai“ Kupiškyje – Geriausiai atlikto originalaus kūrinio laimėtojai