Renginio data:

2022-09-24

Laikas:

10:00 -

Renginio vieta:

Iki renginio liko:

Bilieto kaina:

Renginys nemokamas

Informacija:

(8 611) 496 42

Kasos darbo laikas:

Pir - Pen: 15:00 - 18:00
vykstant renginiams šeštadienį, sekmadienį kasa dirba 2 val. prieš renginį

Rudens šventė „Sename Jonų dvare"

Rudens šventė „Sename Jonų dvare

Renginio aprašymas

Rugsėjo 24 d. prie Šv. apašt. Jokūbo bažnyčios susitikime rudens šventėje „Sename Jonų dvare“!

Turbūt kiekvienas puikiai žinote, jog Jonavos istorija yra neatsiejama didikų Kosakovskių, įvairių bajorų giminių ir daugybės jų dvarų – Barborlaukio, Beržų, Lokėnėlių, Bartonių, Skarulių, Žeimių dvarų - iš kurių iki šių dienų išliko vos keli.

Rudens šventės metu prikelsime dvariškąjį gyvenimą! Scenoje apsilankys „bajoras ir bajorienė“,  o kiekvienas seniūnijų ir bendruomenių kiemelis pavirs dvaro valdų dalimi. Šventėje taip pat bus išrinktas jauniausias ūkininkas ir gražiausia sodyba, derliumi puikuosis ūkininkai, dailių dirbinių įsigyti kvies tautodailininkai, liaudies meistrai ir kiti auksarankiai, o Jonavos rajono seniūnijų ir bendruomenių kiemeliai kaip visuomet stebins išmone, smagiomis veiklomis ir gardžiais patiekalais. Jonavos kultūros centro, TIC ir muziejaus darbuotojai pasiūlys kūrybinių dirbtuvių, kvies išsiųsti senovinį atvirkaiškį ar nusifotografuoti teminiame foto kampelyje, pavaišins „valgykloje“. Dvarų atstovai suteiks informacijos apie dvarus Jonavoje. Galbūt šventėje sutiksime ir tikrų bajorų? Pažadame, staigmenų ir įdomybių netrūks!


Dėmesio! Vis dar kviečiame ūkininkus, liaudies meistrus, kulinarinio paveldo puoselėtojus registruotis į šventinę mugę! Registruokitės tel nr. +370 619 300 83, el. p. viktorija@jkc.lt iki rugsėjo 20 d.

Dalintis Facebook: