Renginio data:

2024-04-21

Laikas:

14:00 -

Renginio vieta:

Iki renginio liko:

Bilieto kaina:

7 Eur.

Informacija:

(8 611) 496 42

Kasos darbo laikas:

Pir - Pen: 15:00 - 18:00
vykstant renginiams šeštadienį, sekmadienį kasa dirba 2 val. prieš renginį

Rinktis bilietus

Respublikinis humoro grupių sambūrio „Juokis 2024“ koncertas

Respublikinis humoro grupių sambūrio „Juokis 2024“ koncertas

Renginio aprašymas

                                      „JUOKIS - 2024“  Jonavoje

 

      Balandžio 21 d., sekmadienį, 14 val. Jonavos  kultūros centre vyks  humoro grupių šventė „JUOKIS - 2024“.

       Naujas programas rodys  šeši humoro kolektyvai iš  Dzūkijos ir Aukštaitijos .  

          Dzūkų  garbę  gins  dvi puikios grupės iš Varėnos rajono. MTV iš Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė)  programoje „Meilės kibirkštys“  tarp dviejų ugningų moterų išvysime  ir vyruką iš Suvalkijos. Čia juokiamasi iš pastangų bet kokia kaina pasiekti savo laimę. SPANGUOLĖ iš Marcinkonių (vadovės Rimutė Avižinienė ir Eglė Miškinytė) šį pavasarį švenčia susikūrimo 20-metį. Ta proga žiūrovus vaišins „Šventiniu kokteiliu“ - rodys geriausių programų linksmiausias scenas. Abi dzūkų grupės džiugina originaliais scenarijais, puikia vaidyba, daininga tarme.

         Aukštaitijai  atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš  Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje  „Važiuojam!’,,  kvies net ir sunkiausiose situacijose neprarasti vilties, pašieps žmonių susvetimėjimą ir sumaterialėjimą, netikusius tarpusavio santykius, prisirišimą prie naujų technologijų. Šeduviškiai visada žavi raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis. PIRMADIENIS iš Šiaulių r.

Šakynos ( vadovas Rimantas Mickevičius) programoje „O mes dumsim Vilniun“ juoksis iš žmonių naivumo, lengviausio gyvenimo paieškų.                                            

         Matysime  du kolektyvus, debiutuojančius „JUOKIO“ šventėje. Humoro grupėje DVIRATUKAS iš Biržų  (vadovė Irutė Puodžiūnienė ) juokauja Trečiojo Amžiaus Universiteto lankytojai. Jie programoje „Išsaugokime paveldą“ primins mums, kaip svarbu ateinančioms kartoms išsaugoti liaudies dainas ir papročius. Žiūrovai galės pamatyti ir saviškius - artistai iš Jonavos rajono onkologinių ligonių asociaciacijos „Škac“ (vadovė Angelė Bortkevičienė ) rodys „Sapną“ - juoksis iš amžinųjų žmogaus ydų ir silpnybių. Pasirodys net pats velnias....

       Šį pavasarį Lietuvos humoro grupių sambūris „Juokis“ švenčia kūrybinės veiklos 30-metį.Švęskime kartu! Tuo labiau, kad bilieto kaina - tik 7 eurai.

                      Iki linksmo ir prasmingo pasimatymo!

Dalintis Facebook: