Šiandien, gegužės 28 d., mūsų kultūros centre lankėsi Lietuvos kultūros ministerijos bei Lietuvos nacionalinio kultūros centro deleguota Kultūros centrų vertinimo komisija. Vizito metu svečiams pristatėme Jonavos kultūros centro, jo skyrių ir filialų veiklą, vykdomus projektus, rengiamus renginius, vedamų edukacinius užsiėmimus ir bendruomenės iniciatyvas. Komisijos nariai apsilankė ir Jonavos kultūros centro krašto muziejuje bei Turizmo Informacijos centre.
Susitikimo metu komisijai pristatėme paraišką apdovanojimui gauti už mėgėjų meno ir Dainų švenčių tradicijų puoselėjimą bei sklaidą, taip pat už etninės kultūros ir nematerialaus kultūros paveldo populiarinimą.
Komisiją sudaro ir Jonavoje lankėsi:
Dalia Magylienė – Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Kultūrinės edukacijos politikos grupės vyriausioji specialistė;
Inga Kriščiūnienė – Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktoriaus pavaduotoja;
Jurgita Bražinskienė – Socialinės lyderystės asociacijos direktorė;
Remigijus Vilys – Panevėžio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas;
Linas Ulkštinas – Telšių rajono savivaldybės kultūros centro direktorius;
Inga Narušienė – Molėtų rajono savivaldybės kultūros centro direktorė;
Jonas Mickus – Lietuvos savivaldybių asociacijos patarėjas švietimo ir kultūros klausimais; Jurgita Aleknavičienė – komisijos sekretorė.
Džiaugiamės turėję galimybę viską pristatyti gyvai, pasidalinti savo darbais, idėjomis bei pasiekimais ir susitikti su Kultūros ministerijos bei kultūros srities atstovais iš įvairių Lietuvos savivaldybių.
Tokie susitikimai įkvepia dar labiau puoselėti kultūrines tradicijas ir stiprinti bendruomeniškumą.





























