JAUNOSIOS ATLIKĖJOS SĖKMĖ TARPTAUTINIAME KONKURSE

Liepos 1–5 dienomis Juodkrantėje vyko XI-asis Tarptautinis jaunųjų vokalistų konkursas BALTIC VOICE 2023, kuriame tarp 125 dalyvių iš 16 valstybių varžėsi ir Jonavos kultūros centro vaikų pop choro „Šuldu buldu“ atlikėja Gabrielė Meleškaitė.

Konkurso dalyvių pasirodymus vertino tarptautinė komisija.  Pagal konkurso nuostatus, atlikėjai turėjo sudainuoti 2 kūrinius: pasaulinį hitą ir laisvai pasirinktą kūrinį. Gabrielė atliko pasaulinį hitą „ I feel good“ ir laisvai pasirinktą dainą  „You are the Reason“. Paskelbus konkurso rezultatus paaiškėjo, jog jonavietė savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą!

Ir tai ne vienintelis apdovanojimas, kurį Jonavos atstovai parsivežė iš Juodkrantės. Paskutiniąją konkurso dieną, šventinio koncerto metu,  buvo paminėti ir aktyviausieji vadovai. Padėkos raštas už penktą kartą paruošiamus solistus buvo įteiktas Gabrielės vadovui Elegijui Laimikiui.

Visas Jonavos kultūros kolektyvas dėkoja už aktyvią muzikinę veiklą ir siunčia nuoširdžiausius sveikinimus vadovui Elegijui bei solistei Gabrielei!