Meninė akcija „Baubokų bulvaras“

Šiais metais žiema mums krėtė šposus: skandino pusnyse, maudė lietuje, šaltuku spalvino skruostus, o galiausiai ir visai prapuolė! Artėjant Užgavėnėms pagąsdinkime žiemą,  pasikviesdami į pagalbą špėtnuosius užgavėnininkus!

Visas Jonavos įstaigas, organizacijas, bendruomenes ar pavienius šeimų ūkius kviečiame jungtis prie tradicinės Jonavos kultūros centro inicijuojamos meninės akcijos  „Baubokų bulvaras“ ir kurti Užgavėnių kaukes, kurios šventiniu laikotarpiu papuoš Ramybės skverą.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki vasario 6 d. 

paštu etno@jkc.lt arba tel. nr. 8 603 92953

Kaukės pristatomos į Jonavos kultūros centrą iki vasario 10 d.

Reikalavimai kaukei:

  1. Kaukė gali vaizduoti vieną iš tradicinių Užgavėnių persirengėlių arba jūsų sukurtą „bauboką“. Tradiciniai Užgavėnių personažai: nuotaka, elgeta, velnias, giltinė, ragana, meška, ožys, arklys, gervė, malpa (beždžionė).
  2. Kaukės pagrindą rekomenduojame gaminti iš OSB arba PVC plokštės, metalinio tinklo ar medžio ar kitos patvarios, lauko sąlygoms tinkančios medžiagos.
  3. Kaukę gamindami taip pat galite naudoti įvairias pagalbines medžiagas: montažines putas, kailį, vilną, tekstilę, medžio žievę, šakeles, šiaudus, samanas ir t. t.
  4. Kaukės išmatavimai: ilgis – 1,2-1,5 m; plotis – 0,8-1,3 m.