Joninių slėnyje jonaviečiai išlydėjo vasarą

Paskutinę vasaros dieną jonaviečiai rinkosi į Joninių slėnį palydėti vasaros ir pasitikti naujų mokslo metų. Koncerte ne tik skambėjo muzika, sveikinimai, bet į rankas skrido ir dovanos – firminiai Jonavos kultūros centro marškinėliai.

Renginį pradėjo Jonavos kultūros centro vaikų popchoras ,,Šuldu buldu“ (vad. Elegijus Laimikis), džiuginęs susirinkusius gražiausiais lietuviškais ir angliškais hitais. Spalvotais kostiumėliais vilkinčios merginos, atlikusios bendrų ir solinių pasirodymų, jonaviečius užkrėtė gera nuotaika ir sceną užleido Evitai Cololo. Projekto ,,Lietuvos balsas“ nugalėtoja džiaugėsi galėdama koncertuoti Jonavoje, kurią vadino savo namais – čia Evita jaučias kaip sava, nes Jonavoje gyvena jos mylimi seneliai. Atlikėja atliko keletą užsienio atlikėjų ir savo kūrybos dainų bei pažadėjo dar ne kartą grįžti su kita programa.

,,Kartu su jumis šėlome visą vasarą. Vasara baigiasi, bet renginiai – tikrai ne. Ir toliau lauksime ištikimiausių savo žiūrovų. O šiandien Jums paruošėme šiek tiek dovanų!“ – koncertui įsibėgėjus į susirinkusius jonaviečius kreipėsi Jonavos kultūros centro direktorius Sergejus Jefimenka ir publiką pradžiugino JKC dovanomis – marškinėliais su JKC logotipu.

Iškart po to visų dėmesį prikaustė laukiamiausias vakaro atlikėjas – Gabrielius Vagelis. Romantiškos dainos, šiltas bendravimas su publika ir už nugaros besikeičiančios projekcijos nepaliko abejingų. Atlikėjas sulaukė gausybės aplodismentų, nuoširdžių šypsenų, prašymų pakartoti dainas ir geriausio įvertinimo – po koncerto už scenos nusidriekė ilga eilė nuotraukų ir parašų laukiančių gerbėjų.

Vakarėjančiame slėnyje vaikus džiugino batutai, buvo galima nusipiešti laikiną tatuiruotę, pasigardžiuoti kava ir skanumynais. Tad jonaviečiai paskutinį vasaros vakarą palydėjo su geriausia muzika ir puikia nuotaika!