Šventėje „Svajonių vasara prasideda“ – balansinių dviratukų lenktynės

Jau birželio 2 dieną Jonavoje – „DIP DAP“ balansinių dviratukų lenktynės!

Jau šį šeštadienį (birželio 2 d.) Jonavoje vyks „DIP DAP“ balansinių dviratukų lenktynės, skirtos 2-5 metų vaikams.Mažųjų lenktynininkų laukiame registracijoje 12.30 – 13.30 val., Joninių slėnyje, Jonavoje, šventėje „Svajonių vasara prasideda“. Startas – 13.30 val.

Dalyvavimas nemokamas!
Kviečiame registruotis: siųskite dalyvių vardą/pavardę, amžių ir tėvų kontaktus el. pašto adresu: pramogos@ciulbaulba.lt, su nuoroda „DIP DAP lenktynės“.

„DIP DAP“– tai mediniai, lengvi, ryškiaspalviai balansiniai dviratukai vaikams. Tai nėra sportinės varžybos. „DIP DAP“ balansinių dviratukų lenktynės yra linksmas ir žaismingas renginys mažiesiems dviratininkams. Varžybų moto – „Praleiskime laiką kartu aktyviai ir linksmai!“. Lenktynių metu, mažieji dalyviai lenktyniaus tiesioje trasoje (~50 - 100 m) ir turės galimybę laimėti puikius „DIP DAP“ prizus! Galima dalyvauti su bet kokio gamintojo balansiniais dviratukais, kurių ratų skersmuo ne didesnis nei 12.

Lenktynes organizuoja „DIP DAP“ kartu su „Čiulba ulba“ – pramogų ir laisvalaikio vaikams bei suaugusiems organizatoriais, rengiančiais šeimos, draugų, vaikų, darbo kolektyvų pramogas ir šventes.

Dalyviams būtina dėvėti apsauginį šalmą! Šio renginio svarbiausias tikslas yra dalyvauti, o ne laimėti.
Lauksime jūsų su dviratukais, šalmais ir šypsenomis!