Dėkojame Joninių rėmėjams ir draugams!

Jonavos kultūros centro komanda taria didžiulį nuoširdų AČIŪ visiems, kurie prisidėjo, kad Jonava taptų Jonų Respublika! Šventė, kurią sukūrėme kartu, buvo išties nuostabi.

Dėkojame rėmėjams, kurių pagalbą Joninėse labai vertiname: UAB „Iremas” už didįjį aukurą, kuris puoš mūsų renginius dar daugybę metų, BTA Draudimui ir UAB „Jonavos hidrotechnika” už finansinę paramą, UAB „Jonavos vandenys“, kad tokią karštą dieną malšino mūsų ir atlikėjų troškulį, UAB „A grupė“ už padovanotą kokybiško lino rietuvę, „Gėlių kiemeliui“ už šventinę nuotaiką ir ypatingo grožio vainikus, „Jonavos žinioms“ už įspūdingą prizų gausą, radijo stočiai „Pūkas“ už renginio reklamą bei UAB „Vita ir ko“ už saldžias padėkas kolektyvams.

 

Joninės nebūtų Joninės be žolynų ir medienos. Kaip puiku, kad pagalbos ranką mums visuomet ištiesia Jonavos r. seniūnijos ir ūkininkai. Dėkojame Kulvos seniūnijai už berželius, Jūratei Vensbergienei už padovanotas šieno kitkas, Arvydui Vansevičiui už šieną, Pageležių girininkijai už ąžuolo lapiją. Žolynus nupjauti ir surinkti pagelbėjo Šilų seniūnija bei ūkininkas Darius Gaigalas. Atskiras ačiū mūsų kasmetiniams pagalbininkams, Chemikų veteranų klubui, kurių rankomis supinti žolynai papuošė visą šventės teritoriją bei misterijos šokėjas. Na, o svarbiausiąjį šventės elementą, rekordinio dydžio kupolę, parūpino Užusalių seniūnas Rolandas Skuja!

 

Į Jono kiemą gausiai prigužėjo amatininkų, kurie savo dirbinius ir meistrystę demonstravo vien už šypsenas ir „ačiū”. Tad negalime nepadėkoti drožimo amato puoselėtojui Povilui Malinauskui su žmona, žolininkei Adelei Karaliūnienei, žolininkei Reginai Karaliūnienei, vėlimo amato puoselėtojai Angelei ir netradicinius instrumentus pademonstravusiam Antanui Kirvelevičiui. Jūs estate tikrieji lietuvių kultūros skleidėjai.

 

Dėkojame visiems šventėje dalyvavusiems kolektyvų nariams. Kai kurie sveikinote atvykstančiuosius į Jonų Respubliką, kiti atidavėte visas jėgas šokdami ir dainuodami Jono kieme, treti aukojote savo vakarus misterijos repeticijoms ir galiausiai parodėte nepriekaištingą rezultatą! Padėką skiriame: Liepių kultūros centro liaudiškos muzikos kapelai „Gija“, Šveicarijos liaudiškai kapelai „Varpena“, Upninkų liaudiškai kapelai „Širvinta“, armonikieriams Broniui Kaminskui ir Alvydui Kurkuzinskui, folkloro ansambliui „Laduta“, J. Ralio gimnazijos jaunimo folkloro ansambliui „Dobilia“, vyresniųjų šokių grupei „Varūna“, senjorų šokių kolektyvui „Jonrugė“, Jonavos Senamiesčio gimnazijos šokių studijai „Juventa“, Jonavos Senamiesčio gimnazijos bendruomenės vyresniųjų liaudiško šokio kolektyvui „Junda“, modernaus šokio studijai „Contempo", vokaliniam ansambliui „Presto“, mišriam chorui „Žemyna“ ir moterų chorui „Guoba“.

 

Joks renginys neįmanomas be jaunatviškų, drąsių ir viskam pasiruošusių Jonavos kultūros savanorių! Jūs dirbote Jonų Respublikos muitinėse, Jonų raštinėje, prižiūrėjote šventės inventorių ir net vaidinote scenoje! Didžiuojamės, kad jus turime!

 

Ačiū ačiū ačiū visiems, atvykusiems į Jonines Jonavoje! Iki kitų metų!