Gatvės muzikos diena praūžė ir Jonavoje

Gegužės 19-ąją Jonavoje buvo paminėta Gatvės muzikos diena

Kaip ir kiekvienais metais, prie Andriaus Mamontovo inicijuotos gatvės muzikos dienos akcijos prisijungė ir Jonava, kurioje šią dieną vyko ir Gatvės muzikos diena, ir tarptautinės Muziejų nakties renginiai. Šiais metais šventės koordinatoriais šiame mieste tapo Jonavos kultūros centras.
Nuo pat ryto žmones į įvairias miesto erdves traukė skirtingos muzikos atlikėjai. Kiekvienas galėjo atrasti sau patinkantį muzikos stilių.

Prie miesto turgaus veikė tradicinės lietuvių liaudies muzikos kiemelis, kuriame grojo kapelos „Savi“ ir „Lankesa“. „Guru cafe“ terasoje vyko akustinės muzikos koncertas, kuriame savo muzika dalinosi Monika Imbrasaitė, Benas Borkertas, Kristina Chlastauskaitė ir Julija Radzevičiūtė. Roko muzikos mylėtojai rinkosi prie Janinos Miščiukaitės meno mokyklos, prie kurios pasirodymus rengė grupė „Titus“. Prie miesto laikrodžio veikė pop ir jazz muzikos kiemelis, kuriame pasirodė vaikų pop grupė „Šuldu Buldu“, Justinas Juškevičius bei grupė „Jazzstudio“.  Prie parduotuvės „Maxima“ (Plento g.), žmones savo muzika džiugino Dj Kresto. Vėliau jis tęsė pasirodymą nuo kultūros centro stogelio.


Visos dienos akcijos desertas buvo vakaro koncertas prie miesto laikrodžio, kuriame dar kartą pasirodė ne tik iš visų kiemelių susirinkę gatvės muzikos dalyviai, tačiau ir Monika Juškevičiūtė bei atlikėja Bjelle.