Šeštadienį praūžė Respublikinis šiuolaikinių šokių konkursas

„Šokių gatvė“ – tai pirmą kartą tokio tipo ir tokio mąsto komandinių šokių varžybos organizuojamos Jonavoje. Šokėjai susigrūmė „streetdance“ ir „showdance“ kategorijose. Renginys sulaukė nemažo susidomėjimo. Į renginį atvyko šokių kolektyvai iš įvairiu miestų tokių kaip Vilkaviškis, Panevėžys, Vilnius, Kaunas, Kalzų Rūda ir, žinoma, Jonava. Dalyvių buvo apie 450, o šokėjų amžius svyruoja nuo 4 iki 20 metų.

Jonavai atstovavo trys šokių kolektyvai. Visi kolektyai užėmė pirmąsias vietas savo kategorijose. Contempo – show šokio mažieji vaikai pradedantieji – 1 vieta, show šokio paaugliai pradedantieji - 1 vieta, show šokio suaugusieji - 1 vieta;
Baletas Jums – show šokio vaikai pradedantieji – 1 vieta;
Nameless – gatvės šokių vaikai pradedantieji – 1 vieta.

Šokėjus vertino kompetetinga komisija. Teisėjų tarpe buvo ir iš Kanados atvykęs, nemažai patirties užsienyje sukaupęs, šokėjas, ir gatvės šokiuose gerai žinomi Lietuvos šokėjai, treneriai, turintys nemažai titulų Lietuvos bei pasaulio čempionatuose, taip pat Jonavoje dirbanti šokių mokytoja, choreografė.

Šokių konkursą sudarė dvi dalis: pirmoje – šokėjai varžėsi savo kategorijose, priklausomai nuo atliekamo šokio stiliaus, šokėjų amžiaus bei patirties. Antroje – visi varžėsi dėl „Žiūrovų taurė“ bei „Gran Prix“ taurės. „Žiūrovų taurė“ – tai prizas, kurį susirinkę žiūrovai galėjo skirti jiems labiausiai patikusiai komandai. Daugiausia žiūrovų simpatijų sulaukė Eldorado šokių studijos iš Panevėžio mažųjų šokėjų pasirodymas „Skruzdėlyčių kelionė“. Dėl pagrindinio varžybų prizo kovojo 9 komandos, savo kategorijoje užėmusios pirmąsias vietas. „Grand Prix“ atiteko FlashDance šokių studijos iš Kauno komandai, pavadinimu F.D.United.