„Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“

Kviečiame visus kovo 29 d. nuo 18 val. į labdaros renginį „Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“

Renginio aprašymas

Socialinių mokslų kolegijos gerumo iniciatyva „Šviesos maratonas“ kartu su Ervino labdaros ir paramos fondu organizuoja renginį „Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“. Prie šios iniciatyvos jungiasi tiek Jonavos, tiek ir kitų Lietuvos miestų menininkai, atlikėjai, geros valios žmonės.

Nuo 18 val. Jonavos kulūros centre įsikūrusioje Meno galerijoje vyks aukcionas, kuriame bus galimybė įsigyti menininkų dirbinių bei kitokių vertingų daiktų taip pat išgirsti klasikinės muzikos „perlo“,  Gabrielės Skromanaitės ir vieno geriausių saksofonistų Lietuvoje Juozo Kuraičio atliekamos muzikos.

Nuo 19 val. Didžiojoje Jonavos kultūros centro salėje numatomas koncertas. Neatlygintinai savo muziką ir širdis dovanos: šeimininis duetas Ramūnas Difartas ir Aušra Difartė, jonaviškis, puikiai visiems pažįstamas atlikėjas Ligitas Kernagis su gyvo garso grupe, „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvik,  atlikėjas Deividas Bastys, kauniečių vyrukų grupė 16Hz, šeimyninis trio Algirdas Radzevičius (grupė Patruliai) su žmona Milisandra ir sūnumi Roku, grupės „Rondo“ siela Aleksandras – Fara, „TV pagalbos“ žurnalistė, laidų vedėja, atlikėja Gerda Žemaitė, TV projekto „X faktorius“ finalistės Iveta Svilainytė bei merginų duetas „eMdžej“, „Lietuvos balso“ finalistė Gabija Aleknavičiūtė, vaikų pop choras iš Kėdainių „Skambantis Perliukas“, Jonavos dainavimo studija VIVA bei daugelis kitų.

Renginį ves charizmatiškų vedėjų ketvertas: Nijolė Pareigytė, Marius Jampolskis, Raimonda Jagminaitė ir Dainius Palivonas.

Tiek aukciono metu, tiek už koncerto bilietus, tiek ir renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Ervino reabilitacijai Slovakijoje.

Ervinas – 10 metis berniukas, kuris dar prieš dvejus metus džiaugėsi vaikyste, gyveno pilnavertį gyvenimą, žaidė, svajojo, kol...vieną dieną pateko į autoavariją, kuri atrodo, sugriovė svajones, vaikystę. Jis ėjo per pėsčiųjų perėją, bet jo nepastebėjo. Apie avariją jis pamena tik tiek, kiek pasakoja jo tėvai, kuriuos pradėjo pažinti tik keliems mėnesiams po avarijos: iš komos Ervinas pabudo tik maždaug po mėnesio, dabar yra ilgas gydymosi ir reabilitacijos periodas. 
„Aš nekalbėjau, nevaikščiojau, nemokėjau valgyti, nepakėliau rankos, tačiau dabar jau pats galiu žengti kelis žingsnius, nenustoju pasakoti įvairias istorijas, bendrauti, juokinti bendraklasius – jiems patinka vėžinti mane vėžimėlyje“, - sako Ervinas.

Šiuo metu Ervinui labai reikalinga mūsų visų pagalba, kuri padėtų reabilituotis Slovakijoje ir berniukas galėtų grįžti į pilnavertį gyvenimą: vaikščioti, važinėti dviračiu, keliauti, žaisti, o ne tik stebėti krepšinį... Todėl kviečiame visus atvykti į aukcioną, koncertą ar aukoti į specialiai jam sukurto fondo sąskaitą:

Ervino labdaros ir paramos fondas
Įmonės kodas 304766736
Banko sąskaita LT027300010154440607, Swedbank

Kontaktai pasiteiravimui: +37064829315, raimondajag@gmail.com