Užusalių kultūros centras


 

Adresas: Saulės g. 9, Užusalių kaimas

El.paštas

Renginių organizatorė:

Laurita Puškova, tel. nr. +370 639 98823, el. paštas laurita.puskova@gmail.com

Simona Koženiauskaitė, tel. nr. +370 638 94648, el. paštas s.kozeniauskaite@gmail.com

Trumpai apie Užusalių seniūniją

kaimas Jonavos rajono savivaldybėje, 19 km į pietvakarius nuo Jonavos. Užusaliuose yra seniūnija, biblioteka, Jonavos r. Šveicarijos progimnazijos Užusalių skyrius, Šv. Aleksandro Neviškio cerkvė (stačiatikių) bei kultūros centras.

Užusalių kultūros centras glaudžiai bendrauja ir bendradarbiauja su vietos bendruomenėmis, Užusalių seniūnija ir biblioteka.  

Renginiai

Užusalių seniūnijos gyventojai kasmet yra mini svarbiausias Valstybines šventes:

Sausio 13-oji diena – Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Vasario 16-oji diena – tradicija tapęs protmūšis apie Lietuvą, kuriame ne tik prisimename istorinius faktus, bet sužinome ir apie gamtą, iškiliausius Lietuvos protus bei pasijuokiame iš savo klaidų, kai sužinome, kiek dar galime išmokti naujo. 

Kovo 11-oji diena– Užusalių kultūros centras švenčia aktyviai ir skatiname pajudėti visus - nuo pačių mažiausių iki vyriausių. Rengiame varžybas norintiems bėgti ir žygį, tiem, kurie nori neskubant apsižvalgyti po seniūnijos apylinkes. Grįžus visi vaišinamės vietos bendruomenių vaišėmis. 

Liepos 6-oji diena – Užusalių kultūros centras pasitinka Tautiškos giesmės giedojimu prie Šešuvos tvenkinio.


Kiti smagūs ir labai laukiami Užusalių kultūros centro renginiai:

Užusalių kultūros centre organizuojamos kultūrinės ir edukacinės tradicijas puoselėjančios šventės bei kiti svarbūs renginiai – Užgavėnės, kurių metu vietos bendruomenės kepa blynus pagal savo slaptus receptus, Jonines prie Šešuvos tvenkinio, Advento-Kalėdų vakarones, skatinančias bendrauti vietinius gyventojus, tradicinė sporto ir vandens šventė, kuri visus seniūnijos gyventojus priverčia nusišypsoti ir išmėginti savo jėgas netikėčiausiose rungtyse, įvairūs minėjimai, žygiai, edukacinės popietės.

Išorų mišrus vokalinis ansamblis „Išorai“

Vadovas Zigmas Mažeika,
Tel. nr. +370 657 48474
Kolektyvas įkurtas prieš kelis metus, Zigmas Mažeika subūrė vyresnio amžiaus entuziastų grupelę, kurie norėjo dainuoti. Dabar kolektyvas stipriai tobulėja, koncertuoja per kaimo šventes bei yra kviečiamas kitų filialų, pakoncertuoti pas juos. Kolektyvas išsiskiria tuo, jog didžiąją dalį sudaro vyrai.