Šventės - konkursai - Jonavos kultūros centras

„Tramtatulis“ - respublikinio vaikų ir moksleivių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso rajoninis turas, skatinantis vaikus ir moksleivius domėtis savo krašto tradicine kultūra, suvokti jo vertę, ugdyti pavienius jaunuosius lietuvių liaudies dainų, sakytinės kūrybos, instrumentinės muzikos atlikėjus.

„Čyru vyru pavasaris“ - vaikų ir moksleivių folkloro ansamblių bei pavienių atlikėjų šventė–konkursas, kuriame dalyvauja rajono vaikų ir moksleivių folkloro ansambliai, tradicinės kapelos, liaudies instrumentų ansambliai bei pavieniai atlikėjai. Dalyviai skatinami siekti rajono ar Aukštaitijos regiono kūrybos autentiškumo, domėtis savo krašto tradicine kultūra, puoselėti liaudies kūrybą.

Fotografijų galerija

„Trenk polkutę“ - rajoninė folkloro ansamblių, liaudiškų kapelų bei pavienių atlikėjų šventė–konkursas, skatinantis puoselėti etnines tradicijas, gilintis į savo kaimo, seniūnijos, rajono bei aukštaičių regiono etninį paveldą, fiksuoti gyvosios tradicijos raiškos formas, ugdyti jaunąją kartą kaip tradicijos perėmėją ir tęsėją. Šventės metu įvertinami geriausi rajono meno mėgėjų kolektyvai bei jų vadovai.

Fotografijų galerija

„Pabūkim ir padūkim“ - rajoninė vaikų ir jaunimo šiuolaikinių šokių bei popchorų šventė-konkursas, kurioje gausiai dalyvauja kultūros, švietimo bei kitų įstaigų vaikų ir jaunimo kolektyvai. Geriausiai pasirodę kolektyvai kviečiami dalyvauti respublikiniame festivalyje „Atostogų pieva".

Fotografijų galerija