Juškonių kultūros centre vyko derliaus šventė „ARUODAI JAU PILNI”

Praėjusį šeštadienį, lapkričio 3 d. įvyko derliaus šventė "Aruodai jau pilni".

 Tai tarsi visų metų ataskaita už darbą, už derlių, už vargą ir džiaugsmą. „Nors ši vasara buvo gan sausringa, bet vis tiek yra kuo pasidžiaugti” - minėjo ŽŪB „Pauliukai" vadovas A. Štombergas. Į šventę atvyko ir garbūs svečiai iš Jonavos r. savivaldybės, tai meras Eugenijus Sabutis, rajono tarybos sveikatos, ekologijos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Birutė Platkauskienė bei Žeimių seniūnijos seniūnas Faustas Pilipavičius.
Koncertinėje programoje dalyvavo Jonavos KC vokalinis ansamblis „Presto" (vad. Solveiga Maslauskaitė), Ruklos KC vaikų ir jaunimo teatras "Kaukutė" (vad. Vilma Praškevičienė), Juškonių KC meno mėgėjų kolektyvai: moterų vokalinis ansamblis „Viola", merginų pop muzikos grupės „Syno" solistės Karolina Korsakovaitė ir Ramona Mongirdaitė, vaikų pop muzikos grupė „Vaikystė" (vad. Violeta Michelkevičienė); liaudiškos muzikos grupė, folkloro ansamblis (vad. Valerija Degutienė), programoje šoko Rimos Blažienės jaunimo šokių kolektyvo „Kareiviškas tango" nariai - Ugnė Raževičiūtė ir Aivaras Pagrandis.
Bendruomenės pirmininkė įteikė nominacijas svarbiausiems, labiausiai per metus nusipelniusiems kaimo žmonėms.
Antroje šventės dalyje griausmingai aidėjo vakaro svečiai: grupė „Čilinam", po jų koncerto visi ėjo į lauką, ir prie kultūros centro stebėjo lazerių šou, kurių programą pabaigė triukšmingi fejerverkai.
Naktišokius vedė muzikantas Vitalijus iš Molėtų krašto.

Prieš renginį, ir renginio metu visi atvykusieji turėjo galimybę apžiūrėti vietinių gyventojų sukurtą derliaus gėrybių parodą, įsikūriusią Juškonių kultūros centro fojė.
Šventės metu vyravo džiaugsminga, iškilminga nuotaika.