Miesto šeimų šventė

Šią saulėtą, gražią dieną, mūsų mylimas miestas Jonava - tapo didele šeima. Popietė ramybės skvere, buvo kupina vaikų juoko ir šypsenų. Į šeimų šventę atvyko Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, bei Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius.

Prezidentas ir pirmoji ponia, gėlėmis, pagerbė Jonavos krašto laisvės kovotojų atminimą. Diana Nausėdienė aplankė trečiojo amžiaus universiteto lankytojus, bei Jonavos Justino Vareikio progimnazijos mokinius.

Miesto šeimų šventė visus kvietė pristatydama Jonavos  įstaigų darbus, vaikai galėjo susipažinti su jų veiklomis ir smagiai žaisti, šėlti, piešti. Ranką kiekvienam norėjo duoti Milžiniškas zuikis, o šuo Amsius visus saugojo ir net savo didelėmis letenomis apkabinimus dalino. O kokios smagybės buvo pas gaisrininkus, greitoji pagalba supažindino su svarbiu savo darbu, o kariškiai ne tik demonstravo savo techniką ir ginklus, bet ir veidukus vaikams miško spalvomis margino. Muziejaus kiemelyje liaudiškomis dainomis ir žaidimais lankytojus linksmino „Ramtatukų” kolektyvas. Tuo tarpu visas Jonavos šeimas sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, bei Jonavos rajono savivaldybės meras Mindaugas Sinkevičius. Vieną iš Jonavos šeimų apdovanojo Prezidentas ir pirmoji ponia. Koncerto metu visus vaikus ir jų tėvelius linksmino Jonavos kultūros centro pop grupės „Šuldu Buldu“ ir „Vokalizė“, sportinių šokių klubo „Bonus“ šokėjai, mažosios balerinos iš šokio namų „Melgė“. Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos auklėtiniai dovanojo šventės dalyviams nuostabią koncertinę programą. Šėlionės tęsėsi ant spalvingųjų batutų, vaikai gaudė muilo burbulus ir dovanojo visam miestui savo nuostabų juoką.

Visos dienos veiksmą vainikavo Jonavos kultūros centre vykęs Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos, pirmosios ponios Dianos Nausėdienės, bei Jonavos rajono savivaldybės mero Mindaugo Sinkevičiaus susitikimas su bendruomene.

Mes jėga – mes didelė šeima.