Vasaros atidarymas – su vaikų šypsenomis ir juoku

Birželio 11 d. Ramybės skvere vyko vasaros festivalio atidarymo šventė, kuri džiugino mažųjų jonaviečių ir miesto svečių gausa bei veiklomis, o saulėtas ir šiltas oras prisidėjo prie renginio sėkmės.

Šventė prasidėjo pirmus metus organizuotais „Triumfo arkos“ apdovanojimais, kurių metu buvo pasveikinti ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikai, pasiekę aukščiausius rezultatus akademinėje, meno, kultūros ir  sporto srityse, atstovaujant Jonavai. Saugios vasaros mažiesiems linkėjo Jonavos r. savvaldybės mero pavaduotoja Birutė Gailienė, o jos žodžiams paantrino švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vadėja Violeta Kolesnikienė. Apdovanojus Jonavos miesto garsintojus gražiausius pasirodymus dovanojo balerina Kamilė Valvonytė, Kauno muzikos ir choreografijos mokyklėlės „Medutis“ kolektyvai: „Easy bee“, „Me2tis“, „Me2čiukai“, „Happy kids“, Kamilė Bertulytė, Šiaulių meninio ugdymo mokyklos solistė Arielė Reinotaitė, Bonus aerobika, Jonavos kultūros centro vaikų dainavimo studija „Natukai“ ir pop grupė „Šuldu buldu“, vaikų dainavimo studijos „Vokalizė“ kolektyvai: „Tutti“, Nona“ ir „Sekunda“. Renginį vedė Rugilė Stankevičiūtė ir Pijus Šniukšta.

 

Greta programos scenoje veiklomis su vaikais užsiemė „Žaliasis taškas“, Visuomenės sveikatos biuras su programa „Sveikatos sala“, Viešoji biblioteka, „Laisvalaikio slėnis“, „Vaikystės kiemas“ ir „Yamaha“ muzikos mokyklėlė, įmonė D&DM, Krašto muziejus ir Turizmo informavimo centras. Šventinės atributikos parduotuvė „Spinuliukas“ vaikučius pradžiugino linksmojo meškino pasirodymu, įmonė „7 verslai“ dovanojo Mikio ir Pakaliko pasirodymą šventės vietoje, o  pabaigoje mažieji renginio dalyviai taip pat galėjo pajodinėti poniais iš Dailiojo jojimo mokyklos. Išalkusius maitino greitojo maisto vagonėlis „Gruzdu grudu“, ištroškusius atgaivino, o saldumynų mėgėjus nuramino „Laimutės skanumėliai“ ir Elenos saldumynai, batutų pramogomis ir cukraus vata užsiemė įmonė „7 verslai“ iš Kaišiadorių.

 

Ačiū visiems prisidėjusiems prie spalvingos šventės. Tegul vaikus lydi šypsenos!