JKC vasario 22 d. įvyko PiuArte užsiėmimai!

Piu Arte – tai erdvė, kurioje kiekvienas gali išreikšti save tapyboje, paleisti visas susikaupusias emocijas ir išlaisvinti savo užslėptą gebėjimą kurti. Jaukioje, įkvėpimui sukurtoje aplinkoje, kviečiame jus su jūsų mažosiomis atžalomis tapti mūsų laisvalaikio praleidimo dalimi. Tad paimkite į rankas teptukus ir pasinerkite kartu su mumis į spalvų ir potepių žaismą.

Apie menininkus:

Gintarei Tilūnaitei savęs išraiška yra pagrindinė varomoji jėga. Jos kūryboje atsispindi daugybė spalvų, kurios yra tarsi raktas į drąsią asmenybę. Menininkė nevengia meno pagalba žiūrovo sutrikdyti, mat pagrindinė tapybos misija – paliesti žmogų per jausmų prizmę. Būtent todėl Gintarės Tilūnaitės kūryboje daugiausia dėmesio yra skiriama: aistrai, meilei, pykčiui, nerimui, paslapčiai, tylai, ramybei, kurią keičia chaosas.

Karolis Greiciūnas yra vienas iš pasaulyje geriausiu pripažintu realizmo virtuozų. Šis dailininkas yra specialistas savo srityje, naudojantis ypatingai retas technikas. Karolis savo stilių vadina aukštos rezoliucijos tapyba, savo atsidavimu tapybai ir aistra jis priverčia suabejoti žiūrovus, ir stabtelėti, ir pasvarstyti ar tai- ne nuotrauka. Pagrindinis menininko kredo yra: „Svarbiausia ne tobulybė, bet judėjimas į priekį".