Vaikų POP Muzikos ir dailės festivalis-konkursas „Spalvų gama

Vasaros festivalio atidarymo šventė

Birželio 1-ąją netrūko vaikiško juoko ir šypsenų

Birželio 1-ąją buvo minima Tarptautinė vaikų gynimo diena, ta proga Joninių slėnyje vyko ne tik pop muzikos ir dailės festivalis-konkursas „Spalvų gama“, bet ir simboliškai paminėtas Jonavos r. savivaldybės kultūros centro vaikų pop choro „Šuldu Buldu“ 20 metų jubiliejus, paskelbta Vasaros festivalio atidarymo pradžia.
Renginį pradėjo Raimundo Samulevičiaus 3 klasės moksleiviai su mokytoja, kurie atliko dainą „Šiaudų batai“ ir vaikų pop choras „Šuldu Buldu“ su daina „Aš čia gyvenu“, dainos pabaigoje paleidę į dangų 20 margaspalvių balionų kaip simbolį pop choro jubiliejaus, Tarptautinės vaikų gynimo dienos ir vasaros pradžios.
Vaikų pop muzikos ir dailės festivalis-konkursas vyko tokia tvarka: pirmieji savo jėgas išbandė I pop chorų grupės – 4-8 metų amžiaus pop chorai: 1-ąją vietą iškovojo „Šmiki – Šmaki“, 2-ąją – „Šmiki – Mini“, 3-ąją – „Perliukai“. Vėliau pop chorus pakeitė 4-7 metų solistai, 1-oji vieta atiteko Austėjai Pukinskaitei, 2-oji – Vitai Rudaitytei, 3-oji – Eglei Steponavičiūtei. 9-11 metų amžiaus pop chorų grupėje 1-ąją vietą laimėjo „Viva“, 2-ąją vietą laimėjo duetas „Dvi draugės“, o 3-ąja vieta džiaugėsi „Sidabriukai“. Toliau savo dainavimo sugebėjimus rodė 8-10 metų amžiaus solistai, 3 laimingieji taip pat pelnė prizines vietas. 12-15 metų pop chorų grupėje 1-ąja vieta džiaugėsi „Lašeliukai+“, 2-ąją duetas „Airy+Gustas“, o 3-ąja „Linksmoji šypsena“. 11-13 metų solistų kategorijoje 1 vietą laimėjo Gustas Venckus, 2 vietą užėmė Gerda Potapovaitė, 3 vieta džiaugėsi Ugnė Norkaitytė. 14-15 metų solistai, užėmę prizines vietas atitinkamai buvo: Deimantė Šimbaraitė, Auksė Vyšniauskaitė ir Deimantė Varnagirytė, o 16-18 metų amžiaus – Viltė Žiginskaitė, Emerita Vainauskaitė-EMME ir Saulė Leonavičiūtė. Dalyvius vertino Laura Remeikienė, Monika Valčiukaitė-Vaitkus, Arvydas Vilčinskas, Dalia Asadauskaitė ir Liveta Kazlauskienė.
Vaikų pop muzikos ir dailės konkurso-festivalio metu veikė Kakės Makės batutų parkas, mokyklų kiemeliai, savo veiklą pristatė specialiosios tarnybos: greitoji medicinos pagalba ir policija, kelios Jonavoje veikiančios organizacijos, vaikai maudėsi putose, gamino ir leido į dangų margaspalvius aitvarus, piešė savo dainas, mokėsi šunų dresūros su Kauno šunų dresūros klubu „Reksas“ .
Vakaro pabaigoje visiems gražiausias dainas dovanojo vaikų pop choras „Šuldu Buldu“, Laura Remeikienė ir Šiaulių choras „Chameleonas“ bei Eglė Jurgaitytė.
Didelį ir nuoširdų AČIŪ norime pasakyti visiems prisidėjusiems prie spalvingo renginio: dalyviams, žiūrovams, komisijos nariams, dainininkams, kolektyvų vadovams, Kauno šunų dresūros klubui „Reksas“, aitvarų klubui, putų šou „Ugnies šokis“, Kakės Makės batutų parkui, specialiųjų tarnybų ir organizacijų atstovams, Raimundo Samulevičiaus progimnazijos moksleiviams, taip pat rėmėjams: už saldžius prizus pop chorams ir solistams „Vita ir Ko“, „Turgaus kepyklėlė“ už saldžius prizus kolektyvų vadovams, keramikinius rankų darbo suvenyrus pop chorams ir solistams Laumių pieva“ ir, žinoma, natūraliam mineraliniam vandeniui „Akvilė KIDS“, kuris atgaivino karštą vasaros dieną.