Darbuotojų pareigybių aprašymai


 Sergejus Jefimenka – direktorius

Jurgita Serapinė – direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai

 Karolina Petrenčiuk-Naujokienė – direktoriaus pavaduotoja bendriems ir ūkio reikalams, filialo renginių organizatorė

Jolita Driukienė - režisieriė

Ieva Kuodelytė-Saudargienė – režisierė 

Svetlana Izajeva – Etnokultūros specialistė-režisierė 

 Aristinas Guogis – ūkio priežiūros specialistas, meno vadovas

Jurgita Jankauskaitė – administratorė

Viktorija Čekanavičienė – administratorė   (Vaiko priežiūros atostogose) 

Asta Sungailė – personalo specialistė

Ernesta Eglinskė – informacijos ir komunikacijos vadybininkė

Dovilė Grybienė – scenografė-maketuotoja

Marius Šipavičius – šviesos operatorius

 – garso operatorius

Dominykas Kilmanas– elektroninės garso įrangos techninės priežiūros darbininkas 

– elektrikas 

Renata Kuliešienė – parodų koordinatorė

Romualdas Špakauskas – scenos įrengimų specialistas

Laima Žilinskienė – kasininkė, valytoja

Aistė Stoškutė – valytoja, kontrolierė

Robertas Janecka – stalius

Sauliukas Vilimaitis – vairuotojas

Virginijus Marmokas – budėtojas-darbininkas, santechnikas

 Linas Kloniūnas – budėtojas-darbininkas

Algimantas Imbrasas – renginių technikas

Vitalija Miciukevičienė – valytoja

Marina Kuzmina – valytoja

Rima Grigaitienė – valytoja

Aleksandras Dunis – meno vadovas

Vilma Širkaitė – meno vadovė

Virginija Verikienė – kapelos vadovė 

Gerda Mykolaitienė – choreografė 

Solveiga Maslauskaitė –  choro vadovė

Jonas Lamauskas –  choro vadovas

Elegijus Laimikis –  choro vadovas

 

Adrijana Juškevičienė – koncertmeisterė

Audra Noreikaitė – meno vadovė, filialo meno vadovė

Rita Pilypienė – meno vadovė, filialo renginių organizatorė

Kristina Krikščiūnienė – filialo renginių organizatorė

Modesta Korepina – filialo renginių organizatorė

Laurynas Trimonis – filialo renginių organizatorius

Simona Skorupskienė – filialo renginių organizatorė 

Laurita Puškova – filialo renginių organizatorė  

Simona Koženiauskaitė  – filialo renginių organizatorė  

Janina Adomaitienė – filialo vadovė, filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Danutė Jurgickienė – filialo vadovė, filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Virginija Petrenčiuk – filialo vadovė, filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Dalia Toločkienė – filialo meno vadovė

Valerija Degutienė – filialo meno vadovė

Leonora Veselkienė – filialo meno vadovė

Vilma Praškevičienė – filialo meno vadovė

Justinas Diržinskas – filialo meno vadovas

Laima Dobrovolskienė – filialo meno vadovė, filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Joana Jankauskienė – filialo renginių organizatorė 

Loreta Ratautienė– filialo renginių organizatorė  

Rūta Liutkevičienė – filialo renginių organizatorė, filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Rita Kanaporienė – filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja

Inga Šarkienė – filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja 

Vilma Poderienė – filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja  

Zita Gudauskienė – filialo valytoja-aplinkos tvarkytoja  

Vilma Jelinskienė – filialo kūrikė

Daiva Petrikėnienė – Krašto muziejaus skyriaus vadovė

Elona Liktaravičienė - Krašto muziejaus skyriaus eksponatų skaitmenintoja 

Vilija Vaškevičienė – Vyr. muziejaus rinkinių kuratorė

 – Krašto muziejaus skyriaus eksponatų skaitmenintoja

Vilija Rimkevičienė – Krašto muziejaus skyriaus valytoja-aplinkos tvarkytoja

Rasa Kulytė-Libienė – Krašto muziejaus skyriaus edukatorė

Giedrė Narbutaitė-Kontrimė – Krašto muziejaus skyriaus muziejininkė, krašto muziejaus skyriaus istorikė (Vaiko priežiūros atostogose)

Vijolė Šadauskienė – Turizmo informacijos centro vadovė

Jūratė Valeišienė – Turizmo informacijos centro vadybininkė

Gediminas Gutauskas – Teatro skyriaus vadovas, teatro skyriaus režisierius (Vaiko priežiūros atostogose)

 – Teatro skyriaus režisierius