Jonavos kultūros centras
Laisvos vietos
RUDENS ŠVENTĖRugsėjo 23, 2017
Jonavos senamiestis

Rugsėjo 23 d. Rudens šventė Jonavos gyventojams ir svečiams. Mugė, koncertas, aukcionas, varžytuvės, rudens pasisportavimai ir prizų aruodas aktyviausiems žiūrovams!

11 val. šventinė mugė, rajono seniūnijų kiemeliai.

13 val. Jonavos rajono ir miesto kolektyvų, žydų muzikos ansamblio „Klezmer Klangen“, tikros muzikos fabrikėlio „Nešpėtni bernai“ ir ŽILVINO ŽVAGULIO koncertas.

ŠVENTĖ NEMOKAMA!

ŠOKIŲ VAKARAI VYRESNIOJO AMŽIAUS ŽMONĖMSRugsėjo 24, 2017  18:00
Mažoji salė
TEATRALIZUOTAS KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS „PARYŽIAUS VAKARAS“Rugsėjo 26, 2017  18:00
Mažoji salė

…Kur gali įvykti meilės istorija? Žinoma, kad šiltą vasaros vakarą Paryžiuje, meilės ir muzikos mieste. Trys merginos ir vienas vaikinas muzikos pagalba perteikia savo jausmus ir išgyvenimus. Pasiklausyti ir pamatyti tikras emocijas Jus kviečia koncertinė agentūra „Muzika Festiva“ rugsėjo 26d. (antradienį) 18 val. Jonavos kultūros centre. Sopranas, fleita ir foprtepijonas atskleis visą įsimylėjusių širdžių išgyvenimų gilumą… Ir tik tenoras turi pasirinkimo teisę. Ar jis pasirinks nuoširdžiausią meilės melodija?

Koncerte dalyvaus Jurgita Žilinskaitė (sopranas), Ieva Kyškionytė (fleita), Osvaldas Petraška (tenoras) ir Julija Sokol (fortepijonas).

Koncerto programoje - nuotaikingi klasikos ir populiariosios muzikos kūriniai.

Bilieto kaina 7 Eur, senjorams, studentams, moksleiviams ir perkantiems daugiau nei 1 bilietą kaina 5 Eur.

Bilietus bus galima įsigyti  2 val. prieš koncertą.

LOTYNŲ AMERIKOS IR KLASIKINIŲ ŠOKIŲ VAKARASRugsėjo 29, 2017  18:00
Mažoji salė

Informacija ruošiama...

Koncertas tarptautinei pagyvenusių žmonių dienaiSpalio 1, 2017  12:00
Mažoji salė

Renginys nemokamas.

Grupės „el Fuego“ koncertas „Apie meilę...“Lapkričio 23, 2017  18:00582
Didžioji salė

Pop klasikos grupė „el Fuego" jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau kaip aštuonerius metus Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais.

Metų pradžioje aksominių balsų savininkai – Jonas Sakalauskas, Paulius Bagdanavičius ir Rokas Spalinskas leidosi į koncertinį turą „Apie meilę...", kurio metu klausytojų širdis užkariavo puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Todėl sulaukę didžiulio susidomėjimo, pop klasikos grupė jau nuo lapkričio 8 dienos tęs pradėtą darbą ir aplankys dar devynias koncertų sales. Atlikėjai koncertiniam repertuarui paruošė gražiausias meilės dainas – kai kurias iš jų klausytojai jau turėjo galimybę išgirsti grupės koncertuose, tuo tarpu kitus muzikinius kūrinius „el Fuego" solistai ruošė specialiai šiam koncertiniam turui.

„Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis", – teigia grupės vyrai ir kviečia pasimėgauti akimirka romantiškų melodijų apsuptyje.